31.8 C
Prizren
E enjte, 18 Gusht, 2022

Liverpool, Man United dhe Arsenal vihen pas Griezmannit

Tri skuadra të Premierligës kanë treguar interesim për Antoine Griezmann.

Ylli francez i Barcelonës, Griezmann, duket se pëlqehet shumë në Premierligë.

Raportime të ‘Dailymail’ bëjnë të ditur se Liverpool, Manchester United dhe Arsenal janë pas francezit, transmeton lajmi.net.

Këto tri skuadra nuk kanë bërë ndonjë lëvizje të madhe në këtë merkato, duke mbetur në hije nga Chelsea.

United e shohin Griezmann si alternativë për Jadon Sancho, kurse Arsenal dhe Liverpool e duan si përforcim për sulmin.

Mbetet të shihet se cilat do të jenë ofertat që mund të shkojnë drejt zyrave të Barcelonës, për Antoine Griezmann.

Më Shumë

Rikthehet i nxehti afrikan në Shqipëri, sa do të zgjasë

Duke filluar nga dita e nesërme Shqipëria do të ndikohet nga një tjetër valë e të nxehtit me masa ajrore të nxehta dhe të...

Mendes në kërkim të zgjidhjes për Ronaldon

Ylli portugez Cristiano Ronaldo është vënë në situatë të sikletshme kohëve të fundit. Ai dëshiron të largohet nga klubi anglez Manchester United. Ndërsa disa skuadra...

Lajmet e Fundit