8.8 C
Prizren
E premte, 19 Prill, 2024

“Loyola–Gymnasium” në Prizren shpall konkurs për një mësimdhënës/mësimdhënëse të biologjisë

Asociation “Loyola–Gymnasium” ka shpall konkurs për një mësimdhënës/mësimdhënëse të biologjisë.

Konkursi është shpallur sot dhe mbyllet më 28.08.2022.

VENDE TË LIRA PUNE

Asociation “Loyola-Gymnasium” shpall të lirë këtë vend pune:

 

  1. Një mësimdhënës ose mësimdhënëse të biologjisë (me gjysmë norme) -zëvendësim për gjashtë muaj

Kushtet që duhet të plotësohen:

-Diploma e fakultetit përkatës (është e preferueshme grada master);

-Letër motivuese;

-CV;

-Të jetë banor i Kosovës (kopje e letërnjoftimit);

-Vërtetimin se nuk është nën hetime.

Kandidatët që kanë diplomuar në universitetet jashtë Kosovës duhet të kenë diplomë të nostrifikuar nga MASHTI.

Dokumentet shtesë:

-Certifikata të trajnimeve;

-Referenca etj.

Dokumentet e kërkuara duhet të dorëzohen në zyrën e administratës, prej sot, deri më 28.08.2022, drejtpërdrejt ose përmes postës elektronike, në[email protected].

Për çdo informacion, ju lutemi shkruani në [email protected] ose telefononi në nr. +383-44-434-087.

Formularin e aplikimit për punësim mund ta gjeni këtu: https://bit.ly/3OYQsla

 

Më Shumë

Kurti: Sakrifica dhe beteja e banorëve të Lubizhdës së Hasit, pjesë e dhimbshme dhe e lavdishme e historisë së popullit tonë

Në 25 vjetorin e rënies së dëshmorëve e martirëve në Lugishtë të Hasit, Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, bëri homazhe te varrezat...

Moti sot: Me rrebeshe shiu dhe shkarkime rrufesh

Të enjten mbi Kosovë parashihet të mbajë mot me vranësira të shpeshta dhe intervale të shkurta me diell.   Sipas Meteo Kosova, gjatë orëve të para...

Lajmet e Fundit