18.8 C
Prizren
E martë, 28 Maj, 2024

Lumbardhi merr rrugën për të Kaderi në Prizren me motor

Çifti i njohur Lumbardhi dhe Kaderi po e shijojnë romancën e tyre që pas daljes nga ‘Big Brother VIP Kosova’.

Një video që ka ngjall reagime të ndjekësve është edhe ajo ku shihet Lumbardhi me motor drejt Prizrenit.

“Kader u nisa për Prizren, bonu gati” ishte shprehur Lumbardhi.

Ndiqeni videon për më shumë.

Më Shumë

Jul Deda: Unë e fitova Big Brother Vip. Gjërat do sqarohen!

Aktori Jul Deda ka zgjedhur të flasë dy ditë pas finales se Big Brother Vip, me një video në Instagram. Juli falënderon mbështetësit e...

Ku do të shkojë titulli sonte, në minierë apo në qiell?

Pas një rrugëtimi të gjatë, ky edicion do të përfundojë të enjten mbrëma në Mitrovicë. Trepça dhe Golden Eagle Ylli do të ndeshen në sfidën...

Lajmet e Fundit