6.8 C
Prizren
E diel, 21 Prill, 2024

Malishevë/ 13-vjeçarja gjendet në një shtëpi me 2 burra, dyshohet se kishin kryer marëdhënie seksuale

Është gjetur me dy persona të një moshe madhore në një shtëpi në Llapushnik të Drenasit një vajzë në moshën 13 vjeçare nga Malisheva . Dyshohet se ata kanë kryer marëdhënie seksuale me të miturën.

13-vjeçarja fillimisht u raportua e humbur nga familjarët e saj, sipas burimeve nga gazeta Sinjali. Dy personat që dyshohet se e kanë dhunuar seksualisht të miturën nga Malisheva janë Luan Foniqi, 20-vjeçar dhe Dashnim Xhaferi, 37-vjeçar.

Pasi e mitura u gjet, u dërgua në spital për të kryer ekzaminimet e nevojshme. Më pas ajo dha deklartën e saj lidhur me se çfarë kishte ndodhur gjatë kohës që ajo ishte larg shtëpisë.

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

Më Shumë

U tha se u nda me të dashurën pasi flirtoj më njërën nga vajzat në ‘’Ferma Vip’’, reagon Robert Berisha

Robert Berisha është njëri nga meshkujt shqiptar, që përmendet më së shumti për lidhjet e tij të dashurisë. Së fundmi ai ishte pjesë e Reality...

Vetaksident i rëndë trafiku në Prizren (video)

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në orët e para të ditës së sotme në qytetin e Prizrenit, raporton Gazeta Sinjali. Sinjalizues të Sinjalit...

Lajmet e Fundit