19.8 C
Prizren
E enjte, 20 Qershor, 2024

Mbi 2 mijë gjoba trafiku në 24 orësh e fundit

2 mijë e 38 gjoba trafiku janë shqiptuar në 24 orët e fundit në vendin tonë.

Gjatë kësaj periudhe kanë ndodhur 17 aksidente me të lënduar dhe 46 me dëme materiale,.

Në 24 orët e fundit janë arrestuar 13 persona dhe shtatë janë dërguar në mbajtje.

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

aksident

Më Shumë

Luizi poston një foto më të bijën në krah, i bën dedikim të veçantë

Fituesi i Big Brother Vip Albani, Luiz Ejlli, ka postuar një foto të ëmbël më të bijën në krah. Ai përkrah fotos shkroi, “Nëse vetëm...

139 vite më parë Statuja e Lirisë mbërrin në portin e NewYork-ut

Sot 139 vite më parë, simboli i lirisë i Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka mbërritur në portin e New York-ut. Statuja e Lirisë është...

Sot nis Euro 2024

Lajmet e Fundit