11.8 C
Prizren
E mërkurë, 21 Shkurt, 2024

Merr garanci nga Policia

Mybra MystafaBartësja e listës  zgjedhore nga LDK-ja Mbyera Mustafa, së bashku bashkëpunëtorët,  ka vizituar  drejtorin e Policisë së Kosovës në Prizren, Nexhmi Krasniqin.

Ajo siguroi Krasniqin se LDK-ja, do të bashkëpunojë me policinë për mbarëvejtjen e procesit zgjedhor.

Drejtori i Policisë së Kosovës, Nexhmi Krasniqi, ndërkaq siguroi Musatafën se policia  ka bërë të gjitha përgatitjet, që procesi  zgjedhor të kalojë mirë. “Njëkohësisht kërkoj një bashkëpunim të ndërsjellë”, tha Krasniqi. /PrizrenPress.com/

 

Më Shumë

Sigal Prishtina – Trepça, finalja e Kupës së Kosovës

Sigal Prishtina, është kualifikuar në finale të Kupës së Kosovës pas fitores ndaj Bashkimit me rezultat 66:71. Çereku i parë ishte i baraspeshuar dhe i...

Bashkimi është gjysmëfinalisti i tretë

Klubi i basketbollit Bashkimi, është gjysmëfinalisti i tretë i Kupës së Kosovës. Skuadra nga Prizreni, arriti ta mposhti Pejën me rezultat 64:73. Ndeshja u zhvillua në...

Lajmet e Fundit