-0.2 C
Prizren
E martë, 5 Dhjetor, 2023

Moti sot me vranësira dhe diell

Sot so të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell.

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 10-12 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin mes 22-26 gradë Celsius.

Më Shumë

Rexhepi përcjellë mesazhet nga Bosnja: Kujdes me Asociacionin !

Zëvendëskryeministrja e Kosovës, Emilija Rexhepi, ka përcjellë një porosi nga Organizata “Nënat e Srebrenicës”, që Kosova të ketë kujdes me themelimin e Asociacionit të...

Mbrojtësi tregon sekretin nga stërvitjet e Barcelonës: Nuk na lejohej ta preknim Messin

Jean Clear Todibo është aktualisht pjesë e Nice në Ligue 1 dhe po shkëlqen me këtë skuadër që aktualisht ka një nga mbrojtjet më...

Lajmet e Fundit