1.8 C
Prizren
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Nazim Gashi i PDK-së kërkon votën e qytetarëve të Prizrenit

Nazim Gashi është kandidat i PDK-së për kuvendar të Kuvendit të Prizrenit.

Gashi mban numrin 26, ndërsa PDK-ja 177.

Nazim Gashi është profesor i Biologjisë në gjimnazin “Gjon Buzuku” në Prizren.

Ai u lind në fshatin Atmaxhë, të cilin do ta përfaqësojë në Kuvendin Komunal.

Eksperienca e tij 25 vjeçare në sektorin e arsimit e bën Nazimin vlerë të shtuar në listën e PDK-së.

Nazimi, është i martuar dhe ka një familje të shëndoshë.

Më Shumë

Lëndohet një punëtor në vendin e punës në Korishë të Prizrenit

Në fshatin Korish të Prizrenit, një person derisa po punonte, ka rënë nga lartësia. Viktima është dërguar në spital për trajtim mjekësor dhe në vend...

Gërxhaliu: Kosova po rrëshqet në shtet social, Qeveria s’duhet të jetë selektive

Njohësi i çështjeve ekonomike, Safet Gërxhaliu, ka ngritur shqetësimin duke thënë se si është e mundur që sektori privat që e mbush buxhetin e...

Lajmet e Fundit