5.8 C
Prizren
E shtunë, 3 Dhjetor, 2022

Në gjendje të dehur sulmon dy persona në Rahovec, arrestohet i dyshuari

Një person është arrestuar dje në Rahovec për shkak se i kishte sulmuar fizikisht dy meshkuj tjerë

Sipas policisë, dy viktimat kanë pranuar tretman mjekësor.

I dyshuari kishte qenë nën ndikim të alkoolit, të cilit ju ka bërë matja me alkool test dhe ka rezultuar 2.2 promilë.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje për 48 orë, ndërsa rasti vazhdon të hetohet./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Lajmet e Fundit