18.8 C
Prizren
E hënë, 20 Mars, 2023

Olivia Wilde: Ushqyerja me gji, gjëja më e natyrshme në botë

Olivia Wilde-ishqim me gji1Aktorja 30-vjeçarë Olivia Wilde e cila katër muaj më parë solli në jetë djalin e saj, ka realizuar një set fotografik për revistën prestigjose ‘Glamour’ të muajit Shtator.

Disa nga fotot Olivia i ka postuar në rrjetin e saj Instagram ku duket duket ushqyer të birin e saj Otis me gji.

Olivia Wilde-ushqim me gji“Fotot e realizuara me Otis janë perfekte, pa të këto foto nuk do ishin të plota. Të ushqesh fëmijën me gjirin tënd është gjëja më natyrale në botë”, shprehet ajo.

Me këtë Olivia i është bashkuar shumë femrave të famshme si Miranda Kerr, Gwen Stefani etj, të cilat promovojnë ushqyerjen me gji si mënyrën më të shëndetshme në rritjen e një fëmije.

Më Shumë

Kapen 1,704 euro të falsifikuara në Prizren

Hetuesit policorë nga Njësia Rajonale për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit – Prizren, kanë trajtuar një informatë nën dyshimin se dy persona janë...

Suharekë: Burrë e grua kërkojnë ndihmë nga policia, po rrahen me njëri-tjetrin në vazhdimësi

Telashet në familjet kosovare nuk po kanë të ndalur dhe kjo dëshmohet çdo ditë me raportimin e një numri të madh të rasteve ku...

Lajmet e Fundit