5.8 C
Prizren
E enjte, 23 Mars, 2023

Christina Aguilera pozon për një fushatë bamirsie

Christina Aguilera-fushate bamirsie1Këngëtarja e famshme Christina Aguilera, e cila është në prag të lindjes së fëmijës, ka realizuar një set fotografik me një gotë të kuqe në dorë për të promovuar fushatën kundër urisë në botë ‘Pass the Red Cup’.

33-vjeçarja shkruan një mesazh në gotën e kuqe e cila dëshiron të inkurajojë popullin nëpërmjet mediave sociale, të japin kontributin e tyre në ndihmë të varfërve në botë.

Christina Aguilera-fushate bamirsieBjondja bukuroshe me barkun e fryrë veshur me një fustan të bardhë dhe një xhaketë xhins hedhur krahëve, dukej e engjëllore me buzët e kuqe në kontrast me make up-in e thjeshtë në fytyrë.

‘Më thyhet zemra që në media dëgjoj se më shumë se 850 milionë persona në botë bien çdo natë në shtrat të uritur, mes tyre dhe shumë fëmijë e duke qënë nënë e di se sa e dhimbshme është kjo’ shprehet Christina.

Javën e kaluar ajo realizoi foto për revistën ‘V Magazine’ ku në një foto duket më të fejuarin e saj Matt Rutler e ndërsa në një tjetër nudo duke treguar barkun e barkun e fryrë.

Më Shumë

Rigjykimi për korrupsion ndaj ish-drejtorit të Komunës së Prizrenit, aprovohet propozimi për dëgjimin e ekspertit financiar

Gjykata Themelore në Prizren, të hënën, ka aprovuar propozimin e prokurorit Mehdi Sefa, për dëgjimin e ekspertit financiar, Agim Sheqiri, në rigjykimin për korrupsion...

Shqyrtohet Projektligji për çmimin e produkteve medicinale

Komisioni për Shëndetësi dhe Mirëqenie Sociale sot do të mbajë mbledhje. Në këtë mbledhje do të bëhet shqyrtimi në parim i Projektligjit për çmimin...

Lajmet e Fundit