30.8 C
Prizren
E hënë, 17 Qershor, 2024

Po kënaqen në Nju-Jork!

bleona qerreti  me martininKëngëtarja nga Shqipëria Bleona Qerreti dhe modelja me origjinë shqiptare Angela Martini si duket janë shoqe atje në Amerikë pasi që janë parë në një foto bashkë ato duke u kënaqur ne një ndejë.

Ketë foto e ka postuar në rrjetin social ‘Facebook’ një djalosh nga Prishtina Drin Zatriqi i cili ishte ulur në mesin e të dy bukurosheve.

Ndryshe shumë shpejtë pritët të lansohet projekti më i ri nga Bleona Qerreti e cila po e provon profesionin e mikës se saj Angeles pra modelimin pasi që projekti i radhës i Bleonës ka të bëjë me modelim.

Ndoshta kjo ndejë dhe ky takim ndërmjet këtyre dyjave ka shërbyer edhe për shkëmbimin e përvojave të njëra tjetra.

Më Shumë

Një i lënduar në një aksident mes dy veturave në Prizren

  Një aksident mes dy veturave ka ndodhur në Prizren, si pasojë e të cilit është lënduar një person. Policia njofton se përveç lëndimeve si pasojë...

Invalidi i luftës nga Suhareka, Nexhat Cikaqi ka nevojë për ndihmë, vuan nga një sëmundje e rëndë

Luftëtari dhe invalidi i luftës së UÇK-së, Nexhat Cikaqi nga fshati Doberdelan i Suharekës ka nevojë për ndihmë. Ai vuan nga një sëmundje dhe duhet...

Lajmet e Fundit