-7.2 C
Prizren
E enjte, 9 Shkurt, 2023

Pranga 54-vjeçarit, plagosi me thikë bashkëshorten

Policia-shqiperiNjë person është ndaluar nga policia e Pukës në Shqipëri, pasi akuzohet se ka plagosur me thikë bashkëshorten e tij.

Sipas burimeve të policisë Prend Marku 54 vjeç, i dënuar edhe më parë është ndaluar ditën e djeshme 12 korrik.

54-vjeçari ka plagosur me thikë bashkëshorten Gjela Marku 47 vjeç pas një konflikti në familje për motive xhelozie.

Gruaja është dërguar menjëherë në spital për të marrë ndihmën e parë mjekësore dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Pukë, për veprën penale “Dhunë në familje”.

Më Shumë

Parashikimi i Horoskopit, zbuloni se cilat janë shenjat me fat

Dashi Ju keni një hënë disonante, por mos u shqetësoni sepse ajo tashmë e merr veten nga orët e pasdites. Pranvera do të jetë thelbësore...

Identifikohet i dyshuari për ngacmimin e 11-vjeçares në Prizren

Tri ditë më parë u raportua për një rast të ngacmimit në Prizren, ku viktimë ishte një vajzë e mitur. Personi i cili dyshohet se...

Lajmet e Fundit