18.8 C
Prizren
E mërkurë, 22 Maj, 2024

Prevallë, një gruaje i vidhet vetura në mes të ditës

Një grua ka raportuar në Policinë e Kosovës se i është vjedhur vetura në Prevallë.

Sipas njoftimit të Policisë së Kosovës, ngjarja dyshohet se ka ndodhur dje nga ora 13:00 deri në 17:00.

Policia ka thënë se rasti është nën hetime.

Më Shumë

Prokuroria në Prizren: 14 aktakuza ndaj 19 personave për vepra penale

Prokuroria Themelore në Prizren ka vepruar me intensitet gjatë 24 orëve të fundit, duke ngritur 14 aktakuza kundër 19 personave për vepra penale të...

Mike Tyson jep parashikimin për luftën Fury-Usyk dhe bën një pretendim të guximshëm

Jemi vetëm pak orë nga një nga ndeshjet më të rëndësishme të peshave të rënda në historinë e fundit të boksit. Sot (e shtunë)...

Lajmet e Fundit