17.8 C
Prizren
E premte, 30 Shtator, 2022

Prizren/ Arrestohet një person pasi kapet me marihuanë

Është arrestuar një person në Prizren, pas që gjatë një kontrolli policia i ka gjetur dhe konfiskuar një sasi e vogël me substancë narkotike e llojit marihuanë me peshë rreth 0.40 gram dhe një cigare me peshë 0.88 gram, raporton PrizrenPress.

Nga raporti ditor i policisë bëhet e ditur se rasti ka ndodhur të martën në ora 14:25.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Shitja e derivateve për 24 orët e ardhshme – çmimi i naftës dhe benzinës nuk ndryshon

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë (MINT), ka publikuar çmimet për shitjen e derivateve për 24 orët e fundit. Sipas vendimit, çmimi maksimal i lejuar...

Rahovec: Një burrë sulmohet nga disa persona, bëhet për spital

Një person është sulmuar fizikisht të shtunën në Rahovec nga disa persona.   Viktima është në gjendje të rëndë dhe gjendet në spitalin rajonal të Gjakovës. Vëllai...

Lajmet e Fundit