14.8 C
Prizren
E martë, 30 Maj, 2023

Prizren, vetura humb kontrollin dhe godet një shtyllë elektrike

Njw person ka mbetur i lënduar nga një aksident trafiku në Prizren

Sipas Policisë së Kosovës,  vetura ka humbur kontrollin dhe ka goditur një shtyllë elektrike.

Rr. Ismajl Kryeziu, Prizren  02.04.2023, 23:40. I dyshuari mashkull kosovar deri sa ishte duke e drejtuar automjetin e tij ne gjendje të dehur e godet një shtyllë elektrike ku përveç dëmeve materiale lëndime trupore pëson i dyshuari dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor dhe më pas është liruar në shtëpi.

Asociation “Loyola–Gymnasium” shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve të rinj

Më Shumë

Grenelli në Tiranë, takon Ramën: Duhet ta lirojmë sa më shpejtë Thaçin nga burgu

sh i dërguari i Posaçëm i SHBA-së për Ballkanin Perëndimor, Richard Grenell, po qëndron në Tiranë ku ka zhvilluar sot një takim me kryeministrin...

Totaj mirëpret ambasadorët e huaj: Biseduam për mundësinë e zhvillimit të turizimit

Kryetari i Prizrenit, Shaqir Totaj priti sot në takim ambasadorë të huaj të akredituar në Republikën e Kosovës, me të cilët zhvilloi edhe shëtitje...

Lajmet e Fundit