25.8 C
Prizren
E hënë, 24 Qershor, 2024

Prizren: Vetura hyn në anën e kundërt të rrethrrotullimit dhe godet një tjetër

Një aksident trafiku ka ndodhur sot rreth orës 11:00 te rrethrrotullimi për në Spitalin e Prizrenit. Atje një veturë ka hyrë në anën e kundërt dhe ka goditur një veturë me targa italiane, raportojnë mediat lokale.

Sipas disa dëshmitarëve në këtë aksident ka vetëm dëme materiale. Policia ka dalur në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin.

Mund të jetë një imazh i 5 persona dhe rrugë

 

Më Shumë

Murat Yakin për Shaqirin: Jeton për momente të tilla

Dinamika e Euro 2024 nuk lë shumë kohë për t`u menduar, pasi fokusi tani do të zhvendoset pothuajse menjëherë në ndeshjen tjetër, atë me...

Pesë persona të lënduar nga një aksident trafiku në Suharekë

Sot rreth orës 12:00 ka ndodhur një aksident trafiku në fshatin Sallagrazhdë të komunës së Suharekës. Kështu u bë e ditur nga ekipi i Zjarrfikësve...

Lajmet e Fundit