1.8 C
Prizren
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Quni viziton tregtarët e Prizrenit

Kandidati i LDK-së për kryetar të Prizrenit, Anton Quni, ka vizituar tregtarët që shfrytëzojnë hapësirat e tregut ‘Fatoni’, dhe ata te ‘Tregu i Gjelbër’

“Ishte kënaqësi të bisedoj rreth programit tonë qeverisës, me tregtarët që shfrytëzojnë hapësirat e tregut ‘Fatoni’, dhe ata te ‘Tregu i Gjelbër’.Pritje e ngrohtë e mbështetje e madhe për mua e ekipin tim, po vie nga të gjitha takimet që po i zhvilloj këtyre ditëve”.

“Këtë mbështetje të qytetarëve unë po e ndjejë dhe me modesti u jam mirënjohës pa fund, për besimin që po tregojnë për mua, programin tim dhe për platformën gjithëpërfshirëse të LDK-së”.

“Të bashkuar rreth përpjekjes për ndryshim pozitiv, për të mirën e përgjithshme, do të dalim fitues për Prizrenin që duam”, tha Quni.

Mund të jetë një imazh i 1 person, në këmbë dhe ambiente të brendshmeMund të jetë një imazh i 1 person dhe këpucë

 

Më Shumë

Pranvera e vështirë

Qazim Thaçi Katër  dekadat e  fundit Kosovën e kanë përcjellë me  ritme të ndryshme  dhe etapa zhvillimore me plotë krajata, dhembje e histori  të dhembshme,...

Apeli e kthen në rigjykim rastin e rrënimit të aneks-objektit të kompleksit “Abi Çarshia”

Gjykata e Apelit e ka kthyer në rigjykim rastin e rrënimit të aneks-objektit të kompleksit “Abi Çarshia”, ku u dënua deputetja e Vetëvendosjes dhe...

Lajmet e Fundit