12.8 C
Prizren
E hënë, 27 Mars, 2023

Ray J pendohet për videon seksi me Kim Kardashian

Ray J kim kadrRreperi Ray J, i bërë i famshëm më së shumti për publikimin e videos “hot” me Kim Kardashian në 2007, kohë kur vajza amerikane e spektakleve ishte e lidhur me të shprehet i penduar për aktin e bërë.

33-vjeçari pritet të dalë së fundmi me një album të ri ku në një këngë prej 2 minuta e gjysmë pendohet për diçka në të shkuarën e tij me vargjet “nuk duhet ta kisha kryer kurrë atë”.

Videoja e publikuar në 2007-ën i hapi jo pak telashe si këngëtarit ashtu edhe Kim. Por kjo e fundit arriti të hedhë pas krahëve skandalin, madje edhe ta shfrytëzojë atë për t’i shtuar shumë më tepër dozë famës së saj, ndërsa rreperi përfundoi në një sërë skandalesh të tjera, përfshirë zënka dhe kundërshtime ndaj policisë.

Më Shumë

FOTOT: Në radhë për ushqimin, pamje nga Turqia pas tërmetit shkatërrimtar

Tërmeti i 6 shkurtit ishte padyshim ndër më të fuqishmit ndonjëherë dhe me pasoja shkatërrimtare për Turqinë e Sirinë. Gazetarët që kanë raportuar nga vendet...

Prizren/ Një muaj paraburgim burrit që mashtroi me vizë dhe i mori jashtëligjshëm 17.000 euro

Gjykata Themelore në Prizren i ka caktuar masën e paraburgimit të pandehurit H.H., që po dyshohet se ka kryer veprat penale mashtrim dhe kanosje. Sipas...

Drejtqëndrimi yt

Lajmet e Fundit