0.8 C
Prizren
E martë, 31 Janar, 2023

Ronaldo me mesazh të koduar, menjëherë pas eliminimit nga Kampionati Botëror

Cristiano Ronaldo ka ndarë një mesazh të fshehtë në Instagram vetëm pak ditë pas eliminimit tronditës të Portugalisë nga Kampionati Botëror.

37-vjeçari e nisi ndeshjen në bankinë, pasi nuk ishte në strategjitë e trajnerit, Fernando Santos, përpara se të inkuadrohej në mes të humbjes së tyre ndaj Marokut.

Tani – me karrierën e tij ndërkombëtare ende në ajër – superylli ka zbuluar “tre aspektet e realitetit” të tij në një postim të hënën mbrëma.

Cristiano Ronaldo nuk ishte në gjendje të parandalonte që Portugalia të rrëzohej në çerekfinale të Kupës së Botës

Sulmuesi ndau një foto në Instagram që përshkruante “tre aspektet e realitetit” të tij si “dhimbja, pasiguria dhe puna e vazhdueshme”.

Imazhi vjen nga një dokumentar i fundit i Netflix me regji të Jonah Hill me titull; “Stutz”. Ai fokusohet në psikoterapistin amerikan Phil Stutz, i cili punon në përmirësimin e jetës.

Vetëm një ditë më parë, superylli shkroi një mesazh të gjatë për ndjekësit e tij në të njëjtën platformë dhe foli për besnikërinë e tij ndaj Portugalisë. /Telegrafi/

Sulmuesi ndau një mesazh të fshehtë për ndjekësit e tij në Instagram të hënën mbrëma

Më Shumë

Shkolla e fshatit Gorozhup të Hasit nuk ofron kushte për mësim

Shkolla fillore në Gorozhup të Hasit po përballet me probleme infrastrukturore pasi ambientet e brendshme të kësaj shkolle po krijojnë lagështirë, duke mos krijuar...

Haradinaj kujton të rënët në Rogovë: Rënia e tyre u bë frymëzim për ne

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj ka kujtuar ngjarjet e para 24-viteve në Rogovë të Hasit.  Haradinaj ka kujtuar datat 27,...

Lajmet e Fundit