12.8 C
Prizren
E shtunë, 1 Prill, 2023

Rrihen dy femra në Prizren

Dy femra janë rrahur nga dy meshkuj në Prizren.

Viktimat kanë pësuar lëndime trupore.

“Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj K/Shqiptar pasi të njëjtit janë përfshirë në rastin dhunë familjare duke sulmuar fizikisht dy viktimat femra K/Shqiptare”, njofton Policia e Kosovës.

“Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor, ndërsa të dyshuarit me urdhër të prokurorit janë dërguar në mbajtje”./PrizrenPress.com/

Më Shumë

“Bëni kujdes në dashuri sepse mund të keni konflikte”, parashikimi i horoskopit për sot

Dashi Hëna hyn në shenjën tuaj në fund të muajit së bashku me shumë planetë të tjerë që do t’ju ndryshojnë jetën. Në punë situata...

Dy vjet nga vdekja e Rasim Thaçit – Cimës

Sot janë bërë dy vite që kur ka ndërruar jetë aktori dhe humoristi i njohur kosovar, Rasim Thaçi – Cima. Cima vdiq më 26 mars...

Lajmet e Fundit