14.8 C
Prizren
E hënë, 26 Shtator, 2022

Shkelet një fëmijë dhe dy femra në Prizren

Një fëmijë dhe dy femra janë shkelur me veturë në Prizren.

Aksidenti ka ndodhur për shkak pakujdesisë së vozitësit .

“Vozitësi me veturën e tij, nga pakujdesia, ka goditur një mashkull (i mitur) dhe dy femra kosovare. Të lënduarit janë dërguar në Spitalin e Prizrenit për tretman mjekësor. Rasti është duke u hetuar”, njofton Policia e Kosovës./PrizrenPress.com/

Më Shumë

I dhanë fund lidhjes pas disa muajsh – mësohen arsyet e ndarjes të Robert Berishës dhe Laureta Maqedoncit

Ditë më parë u raportua se këngëtari dhe moderatori i njohur shqiptar, Robert Berisha, i ka dhënë fund lidhjes së tij me tashmë ish-partneren,...

Propozimi gjermano – francez i përafërt me kërkesat e Aleksandër Vuçiqit

Behxhet Sh. SHALA – BAJGORA Asgjë e re që nuk ishte dëgjuar më parë: Më në fund doli një propozim i emisarëve të kancelarit Sholc...

Lajmet e Fundit