6.8 C
Prizren
E hënë, 5 Dhjetor, 2022

Shkelet një këmbësore në Landovicë të Prizrenit

Një këmbësore është goditur nga vetura në fshatin Landovicë të Prizrenit.

Ajo ka pësuar lëndime trupore .

“Vozitësi mashkull kosovar me veturë nga pakujdesia ka goditur këmbësoren femër kosovare. Viktima është dërguar në Spitalin e Prizrenit për tretman mjekësor. Rasti është duke u hetuar”, njofton Policia e Kosovës./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Nesër shqyrtohet Projektligji për Zyrtarët Publik dhe Pagat në Sektorin Publik

Projektligji për Zyrtarët Publik dhe Pagat në Sektorin Publik do të shqyrtohet më 2 dhjetor. Kështu ka thënë deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Valon Ramadani. “Komisioni për...

Zvicra e shqiptarëve për herë të dytë e fundos Serbinës

Zvicra ka shënuar fitore ndaj Serbisë, duke u kualifikuar në fazën e nokautit. LIVE: Zvicër-Serbi 3-2 90? Shtatë minuta 70? Loja vazhdon me ritëm të lartë. Rezultati akoma...

Lajmet e Fundit