16.8 C
Prizren
E shtunë, 10 Qershor, 2023

Shkodran Kryeziu: S’kam probleme me Besianin

Kryetari i RDK-së Shkodran Kryeziu ka mohuar se ka pas mospajtime me anëtarin e Kryesisë, Besian Shalën.

Ai thotë se për këto “mospajtime” me Shalën, për herë të parë i ka lexuar dje në media.

“Jo bre send me mu s’ka pas ai djal. Kam respekti si për të gjithë antarët tjerë”,thotë Kryeziu për “PrizrenPress”.

Kryeziu tregon se aktualisht është për pushime në Zvicër dhe se me Besianin ka biseduar ditë më parë në Facebook.

“Në Facebook kam biseduar më herët, por nuk më ka shfaqur asnjë pakënaqësi”,tregon ai.

“Me Besianin kurrë s’kam pas ndonjë pakënaqësi apo debat”, shprehet ai. /PrizrenPress.com/

Më Shumë

Prizren, një mashkull sulmon një femër në një lokal

Një femër ka raportuar në Policinë e Kosovës në Prizren se është sulmuar fizikisht nga një person, derisa ishin duke qëndruar në një lokal. Sipas...

Moti sot, i vranët dhe me intervale me diell

Sot mbi vendin ton parashihet të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Temperaturat mbeten pothuaj konstante me ditët e fundit. Sipas Institutit...

Lajmet e Fundit