18.8 C
Prizren
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Sot, hapet dritarja e transferimeve në Angli

Premier League ka hapur merkaton e transferimit të futbollistëve.

Dritarja e transferimeve në Angli është hapur sot zyrtarisht dhe do të jetë e gjatë si kurrë më parë duke zgjatur deri më 5 tetor.

Liverpool, Chelsea e Manchester United pritet të jenë disa nga skuadrat më aktive, sigurisht pa harruar edhe Manchester City.

Mbetet të shihet se cilat do të jenë lëvizjet më interesante në merkato.

Më Shumë

Dy të vrarë në një shkëmbim zjarri mes motoçiklistëve në New Mexico

Dy persona u vranë dhe gjashtë u plagosën nga një shkëmbim me armë zjarri gjatë një gare me motoçikleta në Red River, në veri...

Parashikimi i motit për këtë javë

Në Kosovë në këtë javë pritet të mbajë mot i ngjashëm me të javës së kaluar. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, deri më 2 qershor...

Lajmet e Fundit