23.8 C
Prizren
E premte, 19 Gusht, 2022

Suharekë, kamionin e kaplon zjarri

Policia e Kosovës ka njoftuar se në mbrëmjen e ditës së djeshme është raportuar për një incident zjarri në Suharekë.

Raportohet se në rrethana të panjohura është përshirë nga zjarri një kamion (mikser betoni).

Në raportin e Policisë së Kosovës thuhet se në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet përkatëse.

Ndërsa ekipi zjarrfikësve ka lokalizuar zjarri.

Më tej Policia ka treguar se ky rast është nën hetime.

Më Shumë

Britania bëhet vendi i parë në botë që miraton vaksinën ndaj Omicron

Britania e Madhe është bërë vendi i parë në botë që ka miratuar vaksinën ndaj variantit të koronavirusit Omicron. Sipas zyrtarëve britanikë, vaksina ndaj Omicron...

Hoti: Situata e pasigurisë është si rezultat i mosveprimit të qeverisë

Ish-kryeministri i Kosovës Avdullah Hoti, ka thënë se situata depresive dhe e pasigurisë në Kosovë erdhi si rezultat i mosveprimit të qeverisë. Hoti tha se...

Lajmet e Fundit