22.8 C
Prizren
E premte, 30 Shtator, 2022

Tayna, e mrekullueshme në pozat e reja me bikini

Rap-artistja shqiptare, Doruntina Shala – Tayna, edhe këtë verë ka qenë mjaft e angazhuar me mbrëmje e koncerte.

Si njëra ndër reperet më të pëlqyera në treg, ajo thuhej se ka qenë e ftuar në tri apo katër koncerte vetëm për një natë.

Meqë tani ndodhemi në fund të sezonit veror, 25-vjeçarja duket se ka gjetur pak kohë për pushim jashtë angazhimeve të përditshme.

Foto: Screenshot/Instagram

Në imazhet e reja të publikuara në Instagram, krijuesja e hitit “Columbiana” shfaqet atraktive nga një jaht luksoz.

Ajo ka vënë në pah fizikun e bujshëm me një palë bikini ngjyrë rozë, ndonëse nuk e ka zbuluar lokacionin.

Përveç koncerteve, Tayna ka sjell këtë vit këngë të shumta në mesin e tyre edhe disa bashkëpunime.

E njëjta javë më parë solli projektin e ri “Valle” në duet me Lumi B që deri më tani ka grumbulluar afro pesë milionë klikime. /Telegrafi/

Më Shumë

Për 24 orë në Prizren, tri raste të dhunës në familje

Policia e Kosovës ka njoftuar për tri raste të dhunës gjatë 24 orëve të fundit, që kanë ndodhur në disa familje në Prizren. Një mashkull...

Komuna e Rahovecit dhe USAID-i nënshkruajnë memorandum bashkëpunimi

Kryetari i Komunës së Rahovecit, Smajl Latifi ka pritur sot në takim zyrtarë nga USAID-i, në krye me drejtoreshën Jennifer Ober me ç’rast nënshkruan...

Lajmet e Fundit