11.8 C
Prizren
E martë, 28 Maj, 2024

Thaçi pi çaj rusi dhe ha kifle në Prizren

thaci ne pz pi qaiKreu i Qeverisë është gjithkund teksa po e zhvillon “parafushatën” zgjedhore. Ai në orët e pasdites ka pirë çaj rusi në Prizren me disa qytetarë.

Kreu i Qeverisë ka postuar një fotografi duke pirë çaj rusi në Prizren, derisa është duke e vazhduar parafushatën zgjedhore.

“Çaj dhe kifle në një çajtore në një cep të Lagjes Kurillë, së bashku me qytetarë të rastit. Si gjithmonë mikpritje dhe ngrohtësi në Prizren” ka shkruar Thaçi.

Më Shumë

Oficeri gjerman për ngjarjen në Prizren: Ishte një person i vdekur, disa të marrë peng, e konsideroja situatën si akt penal

Oficeri i Ushtrisë Federale të Gjermanisë, Dietrich Klaus-Jensch tha se në kohën kur kishte shkuar që të kryente bastisjen në ish-godinën e MUP-it në...

Moti sot me temperatura deri në 25 gradë celsius

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se moti me diell dhe pjesërisht i vranët. Sipas njoftimit të këtij instituti, temperaturat maksimale të ditës...

Lajmet e Fundit