-0.2 C
Prizren
E premte, 27 Janar, 2023

Tifoze të zjarrta të Neymar-it, binjaket seksi i vënë dhe një herë “flakën” rrjetit (FOTO)

Matild dhe Polin Tanto janë dy prej modeleve më seksi franceze. Edhe pse binjaket nga Bordoja nuk duken shumë të interesuara për Kupën e Botës, ato sigurisht që janë në qendër të vëmendjes. Shkak bëhen fotot e tyre “hot” në rrjetet sociale.

Dy seksbombat, të cilat kohë më parë përfundonin në qendër të vëmendjes si protagoniste në festat e shfrenuara të Neymar-it në Paris, regjistrojnë milionë fansa në “Instagram”.

Motrat seksi janë shumë të apasionuara pas fotove nudo, të cilat i ndajnë rregullisht me fansat në rrjetet sociale.

Tifoze të zjarrta të Neymar-it, binjaket seksi i vënë dheTifoze të zjarrta të Neymar-it, binjaket seksi i vënë dheTifoze të zjarrta të Neymar-it, binjaket seksi i vënë dheTifoze të zjarrta të Neymar-it, binjaket seksi i vënë dhe

Më Shumë

Përfundon gjykimi ku paditësi pretendon se SHSKUK ka përzgjedhur kundërligjshëm drejtoreshën e Spitalit “Daut Mustafa” në Prizren

Në Gjykatën Themelore në Prizren, të hënën, ka përfunduar gjykimi në kontestin civil ndërmjet paditësit L.G dhe të paditurës Shërbimi Spitalor Klinik Universitar i...

Sot moti me shi e borë, mund të ketë sërish vërshime

Për sot parashikohet të ketë reshje shiu e bore që nga orët e para të 24-orëshit, të cilat lokalisht do të jenë intensive. Më pas...

Lajmet e Fundit