1.8 C
Prizren
E enjte, 7 Dhjetor, 2023

Tre të arrestuar në Rahovec, kanosën një person

Janë arrestuar tre persona në Rahovec, pasi e kanë kanosur një tjetër person.

Policia bën të ditur se me vendim të prokurorit të dyshuarit janë liruar, rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

“Janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj kosovarë pasi të njëjtit dyshohet se kishin kanosur viktimën mashkull kosovar. Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë liruar, rasti vazhdon në procedurë të rregullt”, thuhet në raport.

Më Shumë

Vdes poeti dhe aktivisti britanik Benjamin Zephaniah

Poeti Benjamin Zephaniah ka vdekur në moshën 65-vjeçare. Lajmi është bërë i ditur në faqen e tij në Instagram, të mërkurën.   Vdekja e tij vjen vetëm...

Tejkalimi i shpejtësisë/ 300 euro gjobë dhe 3 pikë negative për një shofer të Prizrenit

Policia në Prizren ka dënuar një shofer të veturës me gjobë në vlerë prej 300 euro. Po ashtu i janë hequr tri pikë të patentshoferit...

Lajmet e Fundit