19.8 C
Prizren
E shtunë, 1 Tetor, 2022

Tyson Fury tallet me Joshuan dhe Usyk: Mund t’i mposht të dy në të njëjtën natë

Tyson Fury paralajmëroi pensionimin e tij vetëm pak ditë më parë.

Megjithatë, Fury duket se e ka ndërruar mendjen pas duelit për kampion bote të peshave të rënda mes Joshua dhe Usyk, ku ky I fundit u rikonfirmua si kampion, përcjell GazetaBlic Sport.

Në një video të publikuar nga “DAZN Boxing” në Twitter, Fury ndëgjohet duke thënë se ishte ndeshja më e dobët në histori të peshave të rënda për kampion bote.

“Duhet të tregohem i sinqertë me ju djema, ata dy ishin të tmerrshëm. Është ndeshja më e keqe që unë kam parë ndonjëherë. Do i mposhtja të dy në të njëjtën natë”, ndëgjohet të ketë thënë “Gippsy King”.

Më Shumë

SBAShK-u është në të drejtën e vet – pezullimi i grevës është akt patriotik!

Nga Halil Matoshi Pezullimi i grevës deri në janar 2023 dhe nisja e mësimit më tre tetor (tue i lanë hapësinë Qeverisë për reflektim në...

Apeli e kthen në rigjykim rastin e ish-rektorit të Universitetit të Prizrenit, Ramë Vataj

Gjykata e Apelit e ka anuluar vendimin e Gjykatës Themelore në Prizren, duke e kthyer në rigjykim rastin ndaj ish-rektorit të Universiteti të Prizrenit...

Lajmet e Fundit