1.8 C
Prizren
E enjte, 7 Dhjetor, 2023

“U martova me dashurinë e jetës sime”, gruaja e Harry Maguire nxjerr foto nga dasma “përrallore”

Gruaja e Harry Maguire, Fern Hawkins, ka publikuar fotografi nga dasma përrallore e tyre, me ceremoninë që u zhvillua të shtunën në një Chateau franceze të shekullit të 13-të dhe ka kushtuar 250 mijë paund.

27-vjeçarja mahniti me fustanin e saj të nusërisë dge vellon, teksa mbante përdore mbrojtësin e Anglisë.

Krahas fotove të publikuara ajo shkroi: ‘25.06.2022 U martova me dashurinë e jetës sime’.

Pas dasmës Harry nisi muajin e mjaltit me gruan e tij, por jo përpara se të merrte lejen nga trajneri i tij i ri Erik ten Hag.

Nëse nga ana profesional ky sezon që u mbyll nuk ishte aspak pozitiv për 29-vjeçarin, nga ana personale nuk mund të thuhet e njëjta gjë

Më Shumë

Aksident në Vërmicë(Foto)

Një aksident trafiku mes një kamioni dhe një veture me targa të Shqipërisë, ka ndodhur në autostradë në Vërmicë.  

Prizren, 11 aktakuza kundër 14 personave

Prokurori i Shtetit njofton opinionin publik se gjatë 24 orëve të fundit nga prokuroritë themelore janë ngritur njëqindenjë (101) aktakuza kundër njëqindeshtatëmbëdhjetë (117) personave,...

Lajmet e Fundit