11.8 C
Prizren
E enjte, 30 Mars, 2023

Vazhdojnë takimet LDK-AAK-NISMA

blloku opozitarLideri i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ai i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, si dhe Fatmir Limaj nga Nisma për Kosovën, kanë vazhduar konsultimet edhe sot.

Pas seancës së djeshme, ata u panë më të relaksuar në njërën nga kafiterit në kryeqytet. /KP/

Më Shumë

Anthony Joshua synon të bëhet kampion sërish së shpejti dhe të pensionohet

Anthony Joshua synon të bëhet kampion i botës në kategorinë e rëndë të boksit sërish brenda 16 muajve të ardhshëm, por së pari i...

Asociation “Loyola–Gymnasium” shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve të rinj

Asociation “Loyola–Gymnasium” ka shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve të rinj, për klasën e parë, të gjashtë dhe dhjetë . Konkurs Të dashur prindër dhe fëmijë,...

Enigmë

Lajmet e Fundit