22.8 C
Prizren
E mërkurë, 10 Gusht, 2022

Vidal do të largohet nga Interi

Arturo Vidal do të largohet nga Interi gjatë kësaj vere.

Skuadra italiane i ka bërë me dije lojtarit se është i lirë të gjejë skuadër për edicionin e ri.

Mediat italiane bëjnë të ditur se kiliani është pranë marrëveshjes me skuadrën argjentinase, Boca Juniors.

Vidal ka kontratë me Interi deri në vitin 2023, por rinovimi nuk pritet të ndodhë.

Më Shumë

Peci: 200 ton speca somborkë prodhim vendor do të nisen për eksport në Suedi

Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci ka njoftuar se sot po përgatiten 200 ton speca somborkë prodhim vendor për eksport në...

VV-ja liston projektet e qeverisë, i quan madhore e milionëshe

Partia në pushtet, Lëvizja Vetëvendosje, ka listuar tetë projekte të Qeverisë Kurti të cilat i ka quajtur si të mëdha. VV, përmes një postimi tha...

Lajmet e Fundit