14.8 C
Prizren
E martë, 30 Maj, 2023

Video e mrekullueshme/Ambulanca kishte urgjencë, të rinjtë dalin nga makinat, hapin rrugën për 15 sekonda

Një ngjarje për t’u duartrokitur është shënuar në një qytet të vogël në Angli. Disa të rinj, të cilët kishin ngecur në trafik, teksa kanë parë ambulancën që ishte në urgjencë, kanë dalë nga makinat dhe kanë pastruar rrugën nga konat që ishin vendosur për arsye punimesh.

Ata kanë vrapuar në të njëjtën kohë dhe kanë pastruar rrugën në një kohë fare të shkurtër. Brenda vetëm 15 sekondave pengesat pastrohen dhe ambulanca është në gjendje të vazhdojë rrugën.

Videoja është bërë shumë virale dhe të rinjtë janë duartrokitur për gjestin e tyre.

 

Më Shumë

Dhunohet një vajzë në Suharekë: Arrestohet i dyshuari

Policia e Kosovës ka raportuar për një rast të dhunimit në Suharekë. I dyshuari është arrestuar dhe dërguar në mbajtje. Detaje të tjera nuk janë...

Portugezi i Wolves refuzon Arsenal-in, pret ofertën nga Barcelona

Mesfushori i skuadrës angleze, Wolves, Ruben Neves, raportohet se ka refuzuar një ofertë nga Arsenal-i. 26-vjeçari do të futet në vitin e fundit të kontratës...

E kërkon MIlani

Lajmet e Fundit