19.8 C
Prizren
E martë, 21 Maj, 2024

Julia Fox për lidhjen me Kanye West: Më la shije të hidhur!

Ylli i “Uncut Gems” Julia Fox tha për revistën InStyle se lidhja në fakt i la “një shije të keqe”. Dhe tani, për shkak të asaj se sa shumë ndjeu se e humbi identitetin e saj në atë kohë, ajo as nuk e mendon të njihet me dikë të njohur.

“Sepse nuk dua të njihem thjesht si e dashura e dikujt. E di që jam shumë më tepër se kaq”, tha Fox, 34 vjeçe. “Dhe ndihem sikur kjo u ndodh shumë grave në këtë industri. Ato janë po aq të mira sa partneri i tyre ose mund të bëjnë një karrierë të tërë duke qenë partnere të një djali”.

Julia Fox për lidhjen me Kanye West: Më la shije të hidhur!

Fox, e cila po lançon një shfaqje të re me arkitektin e famshëm të stilit Law Roach të titulluar “OMG Fashun” në E!, tha se ajo duhet të bëjë një emër për veten. “Unë e kam vendosur veten dhe dua të vazhdoj të vendos veten primare”.

Marketing

Ndërmarrja “3D-Fesali” në Prizren, partneri më i besueshëm për çdo projekt ndërtimi

 

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

Më Shumë

Policia kryen bastisje në Prizren, gjenden substanca narkotike

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se të hënën (më 13.05.2024) në orën 18:00, ka kryer bastisje në një banesë në Prizren. Sipas policisë,...

Balje: Ne si grup multietnik do e votonim shpërndarjen e Kuvendit

Deputetja Duda Balje në një prononcim për “Debat Plus” ka thënë se nëse bëhet shpërndarja e Kuvendit do e votojë. “Do e votoja shpërndarjen e...

Lajmet e Fundit