5.8 C
Prizren
E shtunë, 3 Dhjetor, 2022

Vildane Zeneli vjen me poza të nxehta nga Ibiza

Bukuroshja dhe modelja kosovare, Vildane Zeneli ka postuar një sërë fotosh nga pushimet e saj në Ibiza

Vildania ka qenë më aktive këtë vit dhe tani ajo ka vendosur që ditët e fundit të sezonit të bikinëve t’i kalojë në brigjet e Spanjës.

“Gjithçka është e përkohshme; emocionet, mendimet, njerëzit, skenari. Mos u lidhni për ta por vazhdoni jetën”.

   

Më Shumë

Lajmet e Fundit