17.8 C
Prizren
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

Vrasje aksidentale në Prizren

Shiriti i policiseNjë person ka humbur jetën në Prizren si pasojë e plagëve të marra nga një armë zjarri.

Siç, raporton policia e Kosovës, vrasja është bërë aksidentalisht.

Nga vendi i ngjarjes policia ka konfiskuar, një AK – 47, dy gëzhoja dhe dy predha.

“Dyshohet se viktima është vrarë aksidentalisht nga i dyshuari mashkull k/shqiptar, i cili pas intervistimit, me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje”, theksohet në raportin e policisë.

Më Shumë

Rikthimi i vjeshtës

Enver Sulaj ... Para meje është vjeshta me tërë magjinë hyjnore Unë s'jam në ëndërr të të marr përdore E të vrapojmë derisa të rrëzohemi e pastaj të ngritemi...

Vdes një person në Krajk të Hasit

Një person ka vdekur derisa ishte në një fushë në fshatin Krajk të Hasi, ka bërë të ditur Policia e Kosovës të martën. Sipas njoftimit,...

Vranët dhe me shi

Lajmet e Fundit