20.8 C
Prizren
E shtunë, 25 Mars, 2023

Zafir Berisha kërkon nga partitë të mos e pranojnë rezultatin e zgjedhjeve

Ish-deputeti i Nismës, Zafir Berisha është kundër pranimit të rezultateve të zgjedhjeve të 6 tetorit.

Sipas tij, partitë politike, duhet të mos i pranojnë rezultatin e zgjedhjeve, për shkak parregullsive që dolën gjatë rinumërimit të votave.

“Pse VV po heshtë lidhur me votat e dyshimta që jashtëligjshëm kanë ardhur nga Serbia dhe që po numërohen n? QNR!?”

“A duhet të pranohet rezultati i zgjedhjeve nga LDK, PDK, AAK dhe Nisma-AKR pas këtyre lojërave?”

“Natyrisht se jo.”, shkruan Berisha në “Facebook”./PrizrenPress.com/

Më Shumë

I dërgoi mesazhe me përmbajtje erotike të miturës, arrestohet i dyshuari nga Prizreni

Është arrestuar një person në Prizren. I njëjti gjatë muajit shkurt-mars 2023, ka ngacmuar seksualisht përmes rrjeteve sociale një të mitur, duke i dërguar mesazhe...

Ndërron jetë 51 vjeçarja nga Rahoveci, tri ditë më parë kishte denoncuar burrin dhe vjehrrën për dhunë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Gjakovë, ku ka humbur jetën një grua e cila po trajtohej në Spitalin Rajonal...

Lajmet e Fundit