4.8 C
Prizren
E martë, 31 Janar, 2023

Zmbrapset Thaçi, synon Presidencën

Thaci-misioni i ri14Hashim Thaçi është i gatshëm të heqë dorë nga posti i kryeministrit, duke kalkuluar që pas dy vjetësh t’i ofrohet posti i presidentit dhe njëkohësisht partia e tij të mbetet në pushtet në nivel qendror…/zëri/

Më Shumë

Lëndohet një punëtor në vendin e punës në Korishë të Prizrenit

Në fshatin Korish të Prizrenit, një person derisa po punonte, ka rënë nga lartësia. Viktima është dërguar në spital për trajtim mjekësor dhe në vend...

Rita Ora konfirmon martesën me Taika Waititin: Po, jam martuar zyrtarisht

Rita Ora më në fund konfirmoi se është martuar me regjisorin Taika Waititi të premten, duke e përshkruar atë dasmën si ‘perfekte’ dhe ‘një...

Lajmet e Fundit