0.8 C
Prizren
E diel, 29 Janar, 2023

Martohet Nora Istrefi, në shtator dasma me Robertin

nora istrefi me burrAjo është një ndër këngëtaret më seksi, ndërsa ai një djalosh shumë simpatik. Është fjala për këngëtaren Nora Istrefi dhe të fejuarin e saj, Robertin.

Çifti për më shumë se pesë vitesh kanë një marrëdhënie, shpesh herë mediat kanë aluduar për një ndarje mes të dyve, megjithatë lidhja për ta vazhdon.

Pas një kohe të gjatë së bashku, Nora dhe Roberti kanë vendosur të kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë në shtator.

Deri më tani nuk dihen detaje të kësaj dasme, por kur bëhet fjalë për Nora Istrefin, pritet një dasmë madhështore dhe shumë ekstravagante.

Më Shumë

Duda Balje për Kodin Civil: Kam informata që nuk ka ndryshuar, nuk do ta votoj

Kundër, ka votuar edhe deputetja e grupit multietnik, Duda Balje. Por, thotë se ka informata që nuk është bërë asnjë ndryshim. E, në rast të mos...

“Kamionë me arkivole për ushtarët rusë” shihen në qytetin ukrainas Khrustalnyi

Një gazetar ukrainas ka shpërndarë një video, ku shihet sesi një kamion mbushet me arkivole të përgatitura për ushtarët e mobilizuar rusë. Denys Kazanskyi postoi...

Lepuri me doreza

Lajmet e Fundit