0.8 C
Prizren
E martë, 31 Janar, 2023

Zvarritet lënda e Ramadan Mujës

RamadanMuja14-01Po mbushen katër muaj që kur kryetari i komunës së Prizrenit, Ramadan Muja, është dënuar me dy vjet e gjysmë burgim nga Gjykata Themelore në Prizren dhe lënda ndaj tij akoma nuk ka shkuar në Gjykatë të Apelit, si Gjykatë e Shkallës së dytë../Zëri/

Më Shumë

Marc Anthony martohet, Jennifer Lopez shqetësohet!

Ish-bashkëshorti i Jennifer Lopez,  Marc Anthony është martuar për herë të katërt me “Miss Universe Paraguaj” Nadia Ferreira. 54-vjeçari dhe partnerja e tij 23-vjeçare organizuan...

Sulmohet fizikisht një femër në Prizren, bëhet për spital

Një femër në Prizren ka pranuar tretman mjekësor. E njëjta është sulmuar fizikisht nga një person i cili është arrestuar nga policia. I dyshuari, pas intervistimit...

Lajmet e Fundit