1.8 C
Prizren
E martë, 31 Janar, 2023

Në Zym të Hasit vetëvarët 21-vjeçari Prend Kajtazi

LitariPrend Mark Kajtazi, 21-vjeçar nga fshati Karashëngjergj i Zymit të Hasit i ka dhënë fund jetës. Ai është gjetur në litar nga babai i tij në orët e hershme të mëngjesit të ditës së djeshme.

Zëdhënësi i Policisë  në Prizren, Hazir Berisha ka konfirmuar për PrizrenPress rastin e vetëvarjes.

“Është vetëvarë një person në Zym të Hasit, mirëpo raportin detal do t’ia dërgojmë mediave pak më von”, tha Berisha,/PrizrenPress.com/

Më Shumë

Arrestohet personi i kërkuar në Vërmicë

Një person i kërkuar është arrestuar në Vërmicë. Arrestimi i tij është bërë me urdhër të gjykatës, përcjell ‘PrizrenPress’ PKK Vërmicë 25.01.2023 – 18:10. Në bazë...

Latifi: Në janarin e vitit 1990, forcat pushtuese serbe iu frikësuan lumit të madh të demonstruesve

Në 33 vjetorin e rënies së dëshmorëve Nesimi Elshani, Agron Fetahu, Halim Hoti dhe Hilmi Krasniqi, Komuna e Rahovecit ka organizuar homazhe pranë varrezave...

Lajmet e Fundit