15.8 C
Prizren
E mërkurë, 29 Maj, 2024

1 mijë e 990 gjoba trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë

Gjatë kësaj periudhe, kanë ndodhur 18 aksidente me të lënduar dhe 27 me dëme materiale, përcjell Klankosova.tv.

Ndryshe, në 24 orëshin e fundit janë arrestuar 31 persona dhe 19 janë dërguar në mbajtje.

Më Shumë

Ishte duke punuar në arën e tij në Rahovec, has në një granatë dore të pashpërthyer

Një burrë ka raportuar se ka gjetur një granatë dore të pashpërthyer, derisa ishte duke punuar në arën e tij në Rahovec.   Ndërkaq, njësit policore...

E konfirmon Policia në Prizren: Dy të plagosur në fshatin Gjonaj, të dyshuarit po kërkohen

Dy persona u lënduan, njëri me armë zjarri e tjetri me mjete të forta në Gjonaj të Hasit të Prizrenit.  Rastin e ka konfirmuar  Policia...

Lajmet e Fundit