23.8 C
Prizren
E shtunë, 13 Prill, 2024

Rrëzohet nga 3 metra lartësi punëtori i KEDS-it në Suharekë

Është rrëzuar nga 3 metra lartësi një punëtor i KEDS-it në Suharekë.

Mjekët kanë bërë të ditur se është jashtë rrezikut për jetë, përcjell Klankosova.tv.

“Është raportuar se viktima mashkull  kosovar  zyrtar i KEDS-it është rrëzuar nga një lartësi rreth 3 metra dhe ka pësuar lëndime trupore. I njëjti është dërguar  në spitalin rajonal dhe sipas mjekëve është jashtë rrezikut për jetë”, thuhet në raportin e policisë.

Më Shumë

Muriqi me Mallorcan nuk ia del, Baskët e fitojnë Kupën e Mbretit

Athletic Bilbao e ka fituar Kupën e Mbretit, pasi e mposhti Mallorcan në finale, pas gjuajtjeve të penaltive. Baskët ishin të saktë katër herë kundrejt...

Zogaj për degën e Gjykatës në Dragash: Të kthjellet, ose të mbyllet

Gjatë prezantimit të raportit të punës për tremujorin e parë të 2024-ës, kryetarja e Gjykatës në Prizren, Shpresa Emra mori kritika për degën në...

Lajmet e Fundit