19.8 C
Prizren
E martë, 16 Gusht, 2022

Rrëzohet nga 3 metra lartësi punëtori i KEDS-it në Suharekë

Është rrëzuar nga 3 metra lartësi një punëtor i KEDS-it në Suharekë.

Mjekët kanë bërë të ditur se është jashtë rrezikut për jetë, përcjell Klankosova.tv.

“Është raportuar se viktima mashkull  kosovar  zyrtar i KEDS-it është rrëzuar nga një lartësi rreth 3 metra dhe ka pësuar lëndime trupore. I njëjti është dërguar  në spitalin rajonal dhe sipas mjekëve është jashtë rrezikut për jetë”, thuhet në raportin e policisë.

Më Shumë

Ku do të mbahet Eurovision 2023?

Eurovision Song Contest 2022 ishte një nga edicionet më emocionuese të Eurovizionit. Jo vetëm që Sam Ryder i dha fund rekordit të gjatë të...

Vërmicë, policit i gjenden mbi 1 mijë fishekë të jashtëligjshëm në veturë

Inspektorati Policor i Kosovës është njoftuar sot pas mesnatës nga Policia e Kosovës lidhur me një rast ku dyshohej se ishte përfshirë një zyrtar...

Lajmet e Fundit