5.8 C
Prizren
E mërkurë, 22 Mars, 2023

Gjendet pa shenja jete një grua në Prizren

Një grua është gjetur pa shenja jete në fshatin Reçan të Prizrenit.

Policia njofton se një dëshmitar ka raportuar se nuk e ka parë viktimën që dy ditë dhe më pas bashkë me disa fqinjë e kanë hapur derën dhe e kanë parë pa shenja jete.

Me vendim të prokurorit trupi i viktimës është dërguar në IML për obduksion

 

“VDEKJE E DYSHIMTË- Fsh. Reçan, Prizren 18.02.2023 – 19:10. Dëshmitari mashkull kosovar ka raportuar se fqinja e saj që dy ditë  nuk është parë. Dëshmitari së bashku me disa fqinjë kanë hapur derën e saj dhe kanë vërejtur viktimën pa shenja jete. Njësitë policore dhe një ekipe mjekësore kanë dalë në vendin e ngjarjes, ekipi mjekësor ka konstatuar se trupi i viktimës është pa shenja jete. Me vendim të prokurorit trupi i viktimës është dërguar në IML për obduksion, rasti vazhdon të hetohet”, thuhet në raport.

Më Shumë

Rusia planifikon t’i marrë rrënojat e dronit amerikan të rrëzuar mbi Detin e Zi

Moska zyrtare ka deklaruar të mërkurën se do të përpiqet t’i marrë rrënojat e një droni ushtarak amerikan që u rrëzua mbi Detin e...

Haxhi Avdyli vitin e kaluar ishte pajisur me Pasaportë Diplomatike

Deputetët e Kuvendit të Kosovës ndër privilegjet e shumta kanë të drejtë të pajisen edhe me pasaportë diplomatike. Pra, të zgjedhurit e popullit kanë të...

Lajmet e Fundit