4.8 C
Prizren
E martë, 28 Mars, 2023

204 raste aktive me COVID-19 në Kosovë

Aktualisht në Kosovë janë 204 raste aktive me COVID-19.

Gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar edhe 12 raste të reja, teksa janë shënuar dy viktima si pasojë e këtij virusi.

Janë shëruar edhe 8 pacientë, duke bërë që numri i përgjithshëm i të shëruarve të arrijë në 269 mijë e 632.

Më Shumë

I dashuri ia pagoi biletën në rend të parë, por e ndau pasi pa Chris Brownin duke i bërë vallëzim sensual të dashurës së...

Chris Brown bëri që një çift të ndahej pasi ai bëri një vallëzim provokues mbi prehrin e një femre në një nga koncertet e...

Anthony Joshua synon të bëhet kampion sërish së shpejti dhe të pensionohet

Anthony Joshua synon të bëhet kampion i botës në kategorinë e rëndë të boksit sërish brenda 16 muajve të ardhshëm, por së pari i...

Lajmet e Fundit