12.8 C
Prizren
E martë, 23 Prill, 2024

48 aksidente brenda 24 orëve, mbi 1 mijë e 600 gjoba të shqiptuara

48 aksidente janë raportuar brenda 24 orëve në Kosovë.

19 nga to janë me të lënduar, 29 me dëme materiale, raporton Klankosova.tv.

Gjatë kësaj periudhe janë shqiptuar 1 mijë e 683 gjoba trafiku, bën të ditur raporti 24-orësh i policisë.

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

 

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

 

Më Shumë

Reja, afër të emërohet trajner i skuadrës në Seria A

Ish-trajneri i kombëtares shqiptare të futbollit, Edoardo Reja raportohet se mund të marrë drejtimin e skuadrës së Udineses deri në përfundim të këtij sezoni. Mediet...

Vdes një infermierie në Malishevë

Ka ndërruar jetë, Sadije Thaçi, e cila për vitë të tëra shërbeu si infermiere në QKMF-Malishevë. E ndjera, para disa kohe kishte dal në pension. Sadije...

Lajmet e Fundit