22.8 C
Prizren
E martë, 16 Korrik, 2024

Moti sot me diell e vranësira

Sot do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara.

Sipas Institutit Hidrometrologjik të Kosovës, temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 13-15 gradë Celsius, ndërsa ato maksimale 20-25 gradë.

Më Shumë

Afrim Tejeci: Bizneset në Prizren presin funksionalizimin e ‘Parkut të Biznesit’

Kryetari i Odës së Prizrenit, Afrim Tejeci, thekson se bizneset janë në pritje të funksionalizimit të "Parkut të Biznesit" në këtë qytet. “Me anë të...

Osmani, mërgimtarëve: Jeni zemra dhe shpirti i Kosovës

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, përmes një videoje të postuar në rrjetet sociale ka disa pjesë të Kosovës, duke kërkuar nga mërgimtarët që të...

Lajmet e Fundit