18.8 C
Prizren
E martë, 16 Prill, 2024

Totaj priti në takim Konsullin e Konsullatës së Turqisë në Prizren dhe kolonelin e KFOR-it

Kryetari i Prizrenit,  Shaqir Totaj, sot priti Konsullin e Përgjithshëm të Konsullatës së  Turqisë në Prizren, Celal Do?an, dhe Kolonelin e KFOR-it turk, Sabri Gokhan Karamürsel.

Gjatë takimit, ata diskutuan për çështjet aktuale të qeverisjes lokale dhe për vazhdimin e bashkëpunimit në të mirë të qytetarëve të Komunës së Prizrenit.

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

 

 

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

 

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

Më Shumë

Dr. Edlira Gashi- Batiu anëtarësohet në Vetëvendosje

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje! në Prizren Artan Abrashi dhe deputeti Arbër Rexhaj kanë mirëpritur anëtarësimin e Dr. Edlira Gashi- Batiu. “Ajo ka përfunduar Fakultetin e...

Shyhrete Behluli viziton nënën për festën e Bajramit

Shyhrete Behluli është një emër shumë i dashur për të gjithë adhuruesit e muzikës folklorike. Dhe sot, për nder të festës së Fitër Bajramit, këngëtarja...

Lajmet e Fundit